Nasıl Çalışıyoruz?

Editörlerimizin ortak olarak kullandığı e-posta adreslerimizden birine ( [email protected] veya [email protected]) çalışmanızın bir bölümünü göndermenizle birlikte metninizin incelenme süreci başlamış oluyor. Metniniz aynı gün içinde incelendikten ve metin üzerinde örnek bir çalışma yapıldıktan sonra süre ve fiyat belirlenerek size bilgi verilir.

Çalışmanın tamamlanma zamanı, fiyat ve çalışma biçimimiz konusunda mutabık kaldıktan sonra metniniz üzerinde çalışmaya başlıyoruz.

Metin, titizlikte yapılmış bir çalışmadan sonra size teslim ediliyor.

Metnin üzerinde yaptığımız bütün değişiklikleri takip edebilmeniz için Word programındaki “değişiklikleri izle” modunda çalışıyoruz.

Fiyatlandırmamız sayfa üzerinden de karakter üzerinden de dosya üzerinden de yapılabilmektedir. Her metin üzerindeki editoryal çalışma farklı olacağından sabit bir fiyat veremiyoruz. Metin üzerindeki redaksiyon işlemi ne kadar zorsa fiyat da ona göre artıyor.

Kesin fiyat, metinler editörlerimize ulaştığında belirlenmektedir. Fiyatlar, metin üzerinde yapılacak olan editorlük çalışmasının düzeyine göre belirlenir. Yayınevlerine, edebiyat dergilerine, çeviri ofislerine, öğrencilere ve akademisyenlere özel fiyatlarımız vardır.

Düzeltilecek olan metni (en azından metin hakkında bir fikir edinmemizi olanaklı kılacak bir bölümünü) görmemiz halinde, kesin fiyatı verebiliriz. Ücretlendirme  için metinlerinizi  [email protected] ya da aşağıdaki mail adreslerinden birine göndermeniz yeter. Editörlerimiz en kısa sürede size bilgi için geri döneceklerdir.

Ödemeler EFT, Havale, (online olarak) kredi Kartına taksitli ve PTT üzerinden yapılabilmektedir.

[email protected]

[email protected]

0543 532 96 28

profesyonel redaksiyon işleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir